fbpx

Obróć telefon :)

Wtedy najładniej i najpełniej będziesz korzystać ze strony.

Update podcastowy

🤖 #Automatyzacja pracy nad podcastem.

Piszę mail na newsletter kurspodcastu.pl o wykorzystaniu technologii do szybszej pracy nad podcastem. Czyli jak automatyzuję, co mogę, aby mieć więcej czasu na myślenie, kombinowanie, tworzenie treści i ich nagrywanie

✂ Co tydzień wypuszczam kilka-kilkanaście materiałów #audio dla swojej firmy i dla klientów. Bez automatyzacji robiłbym ich może z 5. Do dzisiejszego maila zainspirował mnie @_overment. Wspomniał niedawno, że gdzieś tam myśli o podcastach na autopilocie. Czyli że znajdzie taki workflow, który pomoże zaoszczędzić czas, przeznaczyć go na tworzenie treści, a reszta się sama zrobi.

😲 Overment mnie trochę przestraszył, a trochę natchnął. 🤔
Przecież automatyzacja ma mi pomóc, a nie przeszkadzać.

I w rezultacie wyjdzie mail z moim doświadczeniem z automatyzacją podcastu. Dziękuję Ci, Adamie, że powodujesz pozytywny ferment w mojej głowie.

👉 Automatyzacja nie robi za mnie głównej pracy – montażu. Są pojedyncze aplikacje, które już zaczynają montować. AI jest coraz lepsze. Trochę się obawiam, a trochę czekam na rozwinięcie się AI do takiego poziomu, że będziemy tylko wrzucać nagranie, a cała reszta montażu zrobi się sama.

Automatyzacja jest ciekawa np. w programie #Hindenburg, który ma #magic levels, wyrównujące poziomy głośności. Kto robił to ręcznie, ten wie, że ustawianie poziomów dźwięku w nagraniu to może być dłuuugi proces. To tylko przykład jak można zaoszczędzić na czasie.

Trochę się boję, a trochę nie 😊

Ale automatyzacja to też wszystko dookoła podcastu:

– umawianie gości
– przesyłanie plików do edycji
– automatyzacja workflow w samej edycji podcastu (np. w #reaper)
– #marketing
– tworzenie videocastów
– napisy do filmów z podcastu

Dzięki automatyzacji tworzę więcej, co dobrze przekłada się na mój rozwój i rozwój mojej firmy. W najnowszym newsletterze znajdziesz kilka pomysłów na automatyzację pracy nad podcastem. Skrócą czas pracy, oddadzą kilka godzin w tygodniu.

A dzięki temu możemy więcej tworzyć.

Wpadaj na kurspodcastu.pl i czekaj na maila

#wruchusłuchampodcastów #polskipodcast #jakzrobićpodcast
#polskiepodcasty #podkast #podkastypl #podkastpopolsku #podcastuje #marketingpodcast

Pozostałe artykuły

Dodaj komentarz