Błąd bazy danych WordPressa: [Duplicate entry '89ff36d96cbc153607c25f0a4a9efa90' for key 'hash']
INSERT INTO wp_dolly_plugin_table (hash, url, time) VALUES('89ff36d96cbc153607c25f0a4a9efa90', 'https://podcastuje.pl/podcaster/', NOW())

Obróć telefon :)

Wtedy najładniej i najpełniej będziesz korzystać ze strony.

Podcaster, czyli podobno to brzmi dumnie

Podcaster, podkaster czy jak tam inaczej. Ja robię podcasty i niezwykle mnie to jara.

Siemka, jestem Jędrzej.

🎧 Jestem podcasterem. Publikuję podcast Developer-Wannabe i Escola Mobile, usłyszysz mnie na przykład na Spotify lub iTunes. Podcaster, podobno to brzmi nieźle. I modnie.

⚡ Do nagrywania zbierałem się latami. Zawsze coś mi przeszkadzało. Miałem też przeświadczenie o nikłej wartości, którą mogę przekazać.
💬 Nic to, jestem gadułą. Muszę nagrywać. Mam coś do przekazania światu. Mój podcast jest najmojszy i zrobię go tak, jak chcę. Jestem słuchowcem. Lepiej zapamiętuję ze słuchu.
Gdy w końcu ruszyłem, na swojej drodze spotkałem wielu podcasterów, którzy bezinteresownie podzielili się wiedzą. Przykładem jest Pat Flynn w nagraniach “Smart Passive Income” lub Krzysztof Kempiński w realu – “Porozmawiajmy o IT”.
✍ Robię podcasty. Dla siebie. Podcast dla biznesu. Podcast biznesowy i hobbystyczny. Pomagam zrobić podcast, bo wiem jak zrobić podcast.
🔥 Jara mnie dzielenie się podcastową wiedzą. Montaż audio i video to moje codzienne zadania. I podoba mi się opowiadanie o tym, co mnie jara. W moim przypadku wracam do pracy z uśmiechem, bo kocham robić podcast. Dlatego też piszę, nagrywam, opowiadam, podcastuję.
👉Jeśli chcesz zrobić podcast, mogę Ci w tym pomóc. Od wymyślania do publikowania. Daj mi znać. Pisz na mail poniżej, pogadamy, ogarniemy i zrobimy podcast.
jedrzej@podcastuje.pl
Podcastowa lista to do – czyli jak zrobić podcast i nie zgubić się za szybko.

Pozostałe artykuły

Dodaj komentarz