Błąd bazy danych WordPressa: [Duplicate entry '3f128edf89d1ab570058de9b4b02b659' for key 'hash']
INSERT INTO wp_dolly_plugin_table (hash, url, time) VALUES('3f128edf89d1ab570058de9b4b02b659', 'https://podcastuje.pl/podcasty-i-wosp/', NOW())

Obróć telefon :)

Wtedy najładniej i najpełniej będziesz korzystać ze strony.

Podcasterzy pomagają WOŚP

Podcasty dla WOŚP. Pomagamy, jak możemy!


 

Gdy miałem problemy z kolanem, prześwietlenie zrobiła mi specjalistyczna maszyna z serduszkiem Orkiestry. Lekarz wiedział, co mi jest, wyleczył mnie. Wiele razy byłem wolontariuszem. Raz w mojej rodzinnej wsi zebrałem ponad 1000 złotych, kilka złotych kolczyków i nawet 100 rubli!

W sztabie WOŚP prowadzonym przez harcerzy zostałem okrzyknięty bohaterem. WOŚP w dużej części ukształtował moją chęć pomagania innym. Dla nastolatka, który był częścią ogólnopolskiej akcji, to było niesamowicie motywujące przeżycie.

Szalałem na festiwalu Woodstock i Pol’and’rock.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy działa i pomaga. Widzę to. Dlatego wspieram. Jak mogę.

Od rana 31 stycznia będę częścią finału WOŚP na Facebooku.

W tym roku finał WOŚP wspieramy podcastem live. Pandemia, potem ferie zimowe w Polsce, ogólny problem ze zbieraniem się, ogranizacją – to wszystko pokrzyżowało nam plany. Nic to! Co robi grupa Podbum? Organizuje się

Grupa podcastowych zapaleńców stworzy turbofajny podcast

Stworzymy najdłuższy live podcast 2021 roku. Zobaczycie mnie na transmisji, jak zapowiadam kolejnych podcasterów, współtworzę najdłuższy live tego roku. Tworzenie transmisji to ciekawa praca. Podoba mi się, że mogę pomóc w zbiórce moją techniczną wiedzą jak zrobić videocast (podcast video). Mieliśmy już kilka prób. Sprawdzamy wszystko, jak to działa. 

Wydarzenie video to dużo logistyki: już pewnym wyzwaniem jest ustalenie wspólnej daty testowego streama. Do tego dochodzą różne urządzenia, z których korzystają uczestnicy, zrozumienie tematu, sprawdzenie pomysłu na swój fragment transmisji. I jeszcze ogarnięcie techniczne. Okazuje się, że są osoby, które pięknie opowiadają, ale nie do końca rozumieją techniczne zawiłości. Dlatego moją rolą jest tu ułatwienie wszystkim wszystkiego, aby nikt nie musiał się przejmować technicznymi aspektami.

Moje doświadczenie w tworzeniu vodcastów podpowiada: ogarnij wszystko za gości.

Oni dostarczą najciekawsze treści i wspaniałą wartość dla słuchaczy/widzów.  Prace trwają w najlepsze! Głowa kipi od pomysłów.

3️⃣1️⃣ Stycznia. Od rana. Do nocy. Będzie się działo! Znajdź nas na FB: podcasty dla WOŚP

Polub i czekaj na informacje. Stopniowo będziemy odkrywać karty. 

Mamy wielkie plany i je zrealizujemy. Gwiazdy mediów, najciekawsze polskie podcasty, rozrywka, technologia, lifestyle, gotowanie, minimalizm, absurdalne wiadomości, komedia, tematy dla nerdów, Japonia i Cyberpunk2077

Cały dzień będziemy nadawać, nawijać i zbierać do skarbonki orkiestry.

Pomagajmy, warto!

Zbiórka Podcasty dla WOŚP na Siepomaga.pl: TUTAJ jest skarbonka!

Polub na Facebooku, nie przegap akcji Podcasty dla WOŚP!

Instagram: tam rządzi Niuniu i Podcast Razem Lepiej: Zobacz, kto będzie opowiadać podczas live

Bądź z nami 31 stycznia. Będzie się działo!

Siema!

Pozostałe artykuły

Dodaj komentarz