Błąd bazy danych WordPressa: [Duplicate entry '89ff36d96cbc153607c25f0a4a9efa90' for key 'hash']
INSERT INTO wp_dolly_plugin_table (hash, url, time) VALUES('89ff36d96cbc153607c25f0a4a9efa90', 'https://podcastuje.pl/nagrac-podcast-prosta-metoda/', NOW())

Obróć telefon :)

Wtedy najładniej i najpełniej będziesz korzystać ze strony.

1 prosta metoda aby nagrać podcast

Nagrać podcast jest łatwo. Ten pierwszy odcinek.

🎙𝗧𝗮 𝗺𝗲𝘁𝗼𝗱𝗮 𝗽𝗼𝘇𝘄𝗮𝗹𝗮 𝘇𝗮𝗰𝘇𝗮̨𝗰́ 𝗽𝗼𝗱𝗰𝗮𝘀𝘁, 𝗮 𝗽𝗼𝘁𝗲𝗺 𝘀𝗶𝗲̨ 𝗿𝗼𝘇𝘄𝗶𝗷𝗮𝗰́. 𝗣𝗿𝗼𝗴𝗿𝗲𝘀, 𝗮 𝗻𝗶𝗲 𝗶𝗱𝗲𝗮ł. 𝗜 𝘁𝗼 𝗻𝗶𝗲 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗺𝗼𝘁𝘆𝘄𝗮𝗰𝘆𝗷𝗻𝗮 𝗼𝗽𝗼𝘄𝗶𝗮𝘀𝘁𝗸𝗮.

𝙆𝙄𝙎𝙎 – 𝙯𝙖𝙘𝙯𝙣𝙞𝙟 𝙣𝙖𝙟𝙥𝙧𝙤𝙨́𝙘𝙞𝙚𝙟 𝙟𝙖𝙠 𝙨𝙞𝙚̨ 𝙙𝙖

Jak zaczynałem podcasty: Developer Wannabe i Escola Mobile?
Na początku moją głowę zaprzątał super sprzęt, programy do nagrywania. Myślałem o formie, a nie o jakości. Znajomy podcaster szybko sprowadził mnie na ziemię, każąc iść wg metody 𝗞𝗜𝗦𝗦.

KISS pozwala wybrać jak najłatwiejszą wersję, a potem ulepszać to, co masz . 𝗞𝗲𝗲𝗽 𝗶𝘁 𝘀𝗶𝗺𝗽𝗹𝗲, 𝘀𝘁𝘂𝗽𝗶𝗱.

🎤 Pierwsze nagranie stworzyłem z pomocą mikrofonu za 50 zł, przyczepionego do lampy. Z kolegą. Jeden mikrofon na dwie osoby.
💻 Nagrywałem przez Skype, tworzyłem podcasty tak, aby się nauczyć, jak to robić. Z czasem pojawiły się lepsze mikrofony, a ja się rozgadałem.

𝗣𝗼 𝘁𝗿𝘇𝗲𝗰𝗵 𝗹𝗮𝘁𝗮𝗰𝗵 𝗻𝗮𝗱𝗮𝘄𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗺𝗮𝗺 𝘇𝗮 𝘀𝗼𝗯𝗮̨ 𝗽𝗼𝗻𝗮𝗱 𝟭𝟬𝟬 𝗼𝗱𝗰𝗶𝗻𝗸𝗼́𝘄, 𝘇𝗿𝗼𝗯𝗶𝗼𝗻𝘆𝗰𝗵 𝘄 𝗿𝗼́𝘇̇𝗻𝘆𝗰𝗵 𝗸𝗼𝗺𝗯𝗶𝗻𝗮𝗰𝗷𝗮𝗰𝗵. 𝗧𝗮𝗸𝘇̇𝗲 𝗷𝗮𝗸𝗼 𝗺𝗮𝗻𝗮𝗴𝗲𝗿.

❓ 𝗔 𝗰𝗼, 𝗷𝗲𝘀́𝗹𝗶 𝗽𝗼𝗱𝗰𝗮𝘀𝘁 𝗺𝗲𝘁𝗼𝗱𝗮̨ 𝗞𝗜𝗦𝗦 𝗯𝗲̨𝗱𝘇𝗶𝗲 słaby?

Po to jest metoda KISS. Wybieramy jak najprostszy sposób nagrania. Musimy zacząć, aby wszystko zaczęło się kręcić. Początek podcastowania to często emocje. I one nierzadko przysłaniają cel.

Celem pierwszego nagrania jest zacząć podcast. Nie musi być idealnie.

Chciałem zrobić checklistę, która pokazałaby Ci, co trzeba ogarnąć, aby podcast był nagrany. Spisałem wszystko i stwierdziłem, że nigdy bym nie zaczął podcastu, jeśli musiałbym zrobić 30 rzeczy przed startem nagrania. Te 30 rzeczy z pewnością by odstraszyło każdego.

Dlatego zrobiłem instrukcję, gdzie jest kilka kroków. I te kroki pozwalają zacząć. Bo zacząć podcast jest najtrudniej. Potem ważne jest, aby był progres. Nie zrobisz perfekcyjnego podcastu, ale zaczynając nagrania możesz się zbliżyć do nich.

𝗪 𝗞𝗜𝗦𝗦 𝘀𝗸𝘂𝗽𝗶𝗮𝗺𝘆 𝘀𝗶𝗲̨ 𝗻𝗮 𝘁𝗿𝗲𝘀́𝗰𝗶, 𝗸𝘁𝗼́𝗿𝗮̨ 𝗰𝗵𝗰𝗲𝘀𝘇 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗸𝗮𝘇𝗮𝗰́, 𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮 𝗽𝗿𝘇𝘆𝗷𝗱𝘇𝗶𝗲.

𝗞𝗜𝗦𝗦 pozwala odrzucić obawy i zacząć działać. KISS to metoda, która pozwoli Ci znaleźć sposób jak nagrać podcast. Na początku nie będzie idealnie. Progres, nie ideał.

KISS to podstawa kursu, który przygotowuję.

Pobierz instrukcję: jak nagrać pierwszy odcinek podcastu i nie stracić czasu, pieniędzy i nerwów

Pozostałe artykuły

Dodaj komentarz