Błąd bazy danych WordPressa: [Duplicate entry '2fc422d153dd24b033d456c29abd2c40' for key 'hash']
INSERT INTO wp_dolly_plugin_table (hash, url, time) VALUES('2fc422d153dd24b033d456c29abd2c40', 'https://podcastuje.pl/kiss-od-czego-zaczac-podcast/', NOW())

Obróć telefon :)

Wtedy najładniej i najpełniej będziesz korzystać ze strony.

Od czego zacząć podcast KISS

👉 KISS, czyli keep it simple stupid. Od czego zacząć podcast?

Nagraj. Spróbuj, dopiero potem kombinuj jak to wrzucić w sieć.

❌ Jestem zdecydowanym przeciwnikiem słabych treści w sieci. Nie lubię kołczowania, obietnic, że będzie pięknie (tylko kup), drażnią mnie królowe instagrama: zawsze wyglądają pięknie, nigdy nie tyją i tylko odpoczywają w Tajlandii.

Dlatego uważam, że #podcast jest nośnikiem wiedzy. Przygotowana wypowiedź, fakty, #wartość, którą możesz przekazać innym…

🚀 To jest właśnie to, co powoduje, że podcasty zdobywają nowych słuchaczy. Jesteśmy zmęczeni słabymi treściami i sieczką w mediach.

▶ Rozmawiałem z Joanną kilka dni temu. Ma ciekawy zawód, który rozwiązuje wiele sposób bez wchodzenia na drogę sądową – jest mediatorką. Po kilku minutach rozmowy wiedziałem, że Joanna umie mówić, chce światu przekazać swoją wiedzę i jej wiedza jest wartościowa. Uważam, że podcast da jej siłę i pomoże innym rozwiązywać problemy szybciej.

🎧 Joanna może docierać podcastem do osób, które mają problemy w związkach, popadają w konflikty, chcą się sądzić. Dzięki wykorzystaniu social mediów wysoka jakość jej wypowiedzi może dotrzeć do osób, które nawet nie wiedzą, co to są podcasty.

Wyobraź sobie sytuację: ktoś słucha podcastu Joanny, dowiaduje się, że problem można rozwiązać bez sądu. Joanna pomaga. Dzięki podcastowi. Niesamowite!

Problemem okazała się duża ilość informacji. Gdy czegoś się uczymy, dostęp do wiedzy jest tak szeroki, że czasem nie wiemy, w którą stronę iść. Dlatego, uwaga, tu Paolo Coelho:

🏃‍♀️ KISS. Najkrótsza droga z punktu A do punktu B to linia prosta.

Gdy przymierzasz się do robienia podcastu, zasypuje Cię ilość sprzętu, hostingi, edycja.

A należy najpierw nagrać swoje myśli, a dopiero potem kombinować, jak to wszystko zmontować.

📳 Wykorzystaj aplikację ASR, żeby nagrać swoje myśli na komórce. Opowiedz o tym, co chcesz, co Ci leży na sercu, co Cię wkurza. Jaki masz pomysł na zmianę.

Odsłuchaj, popraw, nagraj jeszcze raz.
Mikrofon i bajery nie są potrzebne na początkowym stadium rozwoju.
A jak potrzebujesz pomocy, to daj mi znać.

Pozostałe artykuły

Dodaj komentarz