Błąd bazy danych WordPressa: [Duplicate entry '2ea0b87b724ba05bdf57b62c6b5803a2' for key 'hash']
INSERT INTO wp_dolly_plugin_table (hash, url, time) VALUES('2ea0b87b724ba05bdf57b62c6b5803a2', 'https://podcastuje.pl/jak-zarabiac-na-podcastach/', NOW())

Obróć telefon :)

Wtedy najładniej i najpełniej będziesz korzystać ze strony.

Jak zarabiać na podcastach?

Ten post wyjaśni Ci jak zarabiać na podcastach.

Szybkie spotkanie: Pan Hau Hau i Podcastuje. Pożyczam mu mikrofony na dzisiejszego videocastu. Na FB Pana Hau Hau jest rozmowa o tym, co robić gdy pies odszedł do psiego nieba. I wkrótce wypuścimy podcast z tej rozmowy.

👉 Lubię Pana Hau Hau. To pasjonat żywienia zwierząt. I jednocześnie wielka gaduła. Jak ja 😀
Dlatego podcast jest dla niego idealnym wyborem. Może się wygadać o tym, co kocha: psy, psy i psy. A jednocześnie dzieli się wiedzą, którą zdobył w czasie kilku lat pracy nad żywieniem czworonogów. Kiedyś zasugerowałem mu, że można robić video i jednocześnie nagrywać audio, czyli mamy i film i podcast w jednym. Ale się cieszę, że to działa!

💬 Gdy patrzę na Pana Hau Hau, to wiem, że lepiej, aby miał 100 odsłuchań od podobnych mu psiarzy, niż 1000 odsłuchań przypadkowych osób. Pan Hau Hau ma świetne podejście do swojej pracy.

🗨 Nawija do ludzi, szybko łapie kontakt, jest sympatyczny. To taki facet, że od razu go lubisz. Przyciąga do siebie kolejnych psiarzy, osoby ze swojej niszy, dla których wspólne psie tematy są na porządku dziennym.

💡 I tu pojawia się ten aspekt łączenia biznesu z pasją poprzez podcasty.

🎙 Podcast to jest coś, co po pewnym czasie wraca. Jak zrobisz kilka/kilkanaście odcinków, będziesz wyszukiwany w sieci. Może Twoje zasięgi nie będą imponujące. Jednak będą Cię słuchać osoby, które są szczerze zainteresowane tym, co robisz i jak to robisz.

💰 Podcast nie jest narzędziem do zarabiania, a raczej sposobem na zwiększanie możliwości i kontaktów z osobami, którym przyda się Twoja wiedza, umiejętności czy oferowany towar. Dawaj wiedzę, zadbaj o marketing. Wrzucaj link do podcastu, gdzie popadnie. Wtedy wróci do Ciebie to, co dajesz innym za darmo. A zwrócą się do Ciebie osoby, które potrzebują Cię.

Trzymam kciuki za Pana Hau Hau. Lubię z nim pracować. On i jego pies (Takt) poprawiają mi humor.

Pozostałe artykuły

Dodaj komentarz