Błąd bazy danych WordPressa: [Duplicate entry '89ff36d96cbc153607c25f0a4a9efa90' for key 'hash']
INSERT INTO wp_dolly_plugin_table (hash, url, time) VALUES('89ff36d96cbc153607c25f0a4a9efa90', 'https://podcastuje.pl/dlaczego-robie-podcasty/', NOW())

Obróć telefon :)

Wtedy najładniej i najpełniej będziesz korzystać ze strony.

Dlaczego robię podcasty

Dlaczego robię podcasty? Bo radio (mi) się zepsuło. A tak na serio, to od dziecka kochałem Trójkę i głos Niedźwiedzia i Kaczkowskiego. I Manna. I Bugalskiego. Nawet Kuba był wporzo. Choć tu wchodziła polityka.

No i robię podcasty, bo jestem słuchowcem. Nie pamiętam wzrokiem tak dobrze, jak uchem.

A tu historia audio (długo)👇

🗣️ Na bierzmowaniu, w kościele przeczytałem powitanie jego ekscelencji
W kościele było cicho jak makiem zasiał.

📻 Powiedzieli mi, żebym szedł do radia. Ale ja nie lubię rady programowej, polityki, redaktorów, partii, umów i dedlajnów. Bo idę tam, gdzie idę. Jak Kazik.

🎙️W audio siedzę od 5 lat. Zacząłem zabawę od Audacity, gdy robiłem szkolenia online dla rynków rosyjskojęzycznych. Trzeba było zadzwonić do uczestnika szkolenia na Skype, zadać pytania o produkty, które sprzedawał, nagrać odpowiedzi i wrzucić do systemu.

✂️ Potem to słuchałem i sprawdzałem, czy odpowiedzi wypełniały kryteria. Czasem te nagrania były OK, a czasem to jakby ziemniakiem nagrane. Tak powoli ogarnąłem cięcia, #wyciszenie, odszumienie, kompresję i inne takie takie. Czasem się udało wyciągnąć dźwięk, a czasem nawet dało się słuchać.

🎧 Byłem też głosem polskiej edycji programu dla sprzedawców dużej szwedzkiej firmy od ciężarówek. Czytałem teksty instruktażowe, sprzedażowe.

♥️ Jedni mówili, że głos miałem seksi albo ciekawie gadam. A inni, że nudziłem i zasypiali. Czyli budzę emocje. Sam myślę, żem strasznie nudny.

✍️ Pracy w szkoleniach #online oddałem mnóstwo energii i serca. Zbudowałem polski oddział skandynawskiej firmy szkoleniowej.

❗A potem mnie z niej wywalili.

🖥️ Poszedłem do IT, ale tam nikt nie miał dla mnie czasu, a ja z kolei musiałem wiedzieć wszystko.

Tak powstał pomysł na pierwszy podcast.

💻 Robię audycję, do której zapraszam mądre głowy z IT. Rozmowy nagrywam i dzielę się w postaci podcastu, aby inni mogli się zainspirować do pracy/nauki/biznesu. W ten sposób zdobywam wiedzę i puszczam to dalej, aby każdy mógł się zainspirować do pracy/nauki/rozwoju.

👉A swoje doświadczenie opisuję na blogu podcastuje.pl

Pozostałe artykuły

Dodaj komentarz