Błąd bazy danych WordPressa: [Duplicate entry '3f128edf89d1ab570058de9b4b02b659' for key 'hash']
INSERT INTO wp_dolly_plugin_table (hash, url, time) VALUES('3f128edf89d1ab570058de9b4b02b659', 'https://podcastuje.pl/50-tysiecy-w-podcastowej-puszce/', NOW())

Obróć telefon :)

Wtedy najładniej i najpełniej będziesz korzystać ze strony.

50 tysięcy w podcastowej puszce!

♥️ Wspaniała akcja Podcasty dla WOŚP. Ponad 17 godzin live podcastu.

💥 Nasza skarbonka przebiła 5️⃣0️⃣ tysięcy złotych!

♥️ To zasługa Kuby z Podcastu Niuniu, który to wymyślił, Judyty z Podcastu Razem Lepiej , która zarządzała mediami i Marka z Radiogramu, który ogarniał to technicznie. Dorzuciłem się do tego projektu narzędziem do #stream i czasem. No i złotówkami do wirtualnej i realnej puszki.

🧨 To był dzień na pełnej petardzie, jeszcze nazajutrz schodziły ze mnie emocje. Dwa dni po akcji jeszcze jedna radość: 50k w skarbonce. Dzieła dopełniła Kasia Szałęga z podcastu Życiowy Maraton. Jej 300 złotych, wpłaconych rzutem na taśmę, spowodowało wybuch radości podcasterów.

🗣️ Zobowiązałem się, że osoba, której wpłata przekroczy 50 tysięcy, dostanie ode mnie 2 odcinki podcastu gratis. Brawo Kasiu! To będzie przyjemność!

❤️ A cała akcja nie udałaby się bez genialnych podcasterów, którzy dostarczali ciekawych treści!

🤔 W czasie, gdy jesteśmy zamknięci w domach, siedzimy w #socialmedia, męczy nas sieczka słabych treści w sieci. Nie ruszają nas: królowa Instagrama, Kołcze, motywacyjny bullsh*t, obietnica bogactwa i krzykliwe persony.

🎙️ Dlatego zaangażowanie, energia, ciekawe tematy podcasterów dla #WOŚP pozwoliły na zdobycie przepięknego wyniku zbiórki. @fundacjawosp

🎤 W podcastach jest siła. Podcasty pomagają. Jesteście wielcy!

Dziękuję!♥️

Pozostałe artykuły

Dodaj komentarz