fbpx

Obróć telefon :)

Wtedy najładniej i najpełniej będziesz korzystać ze strony.

Update podcastowy

Zupełnie na serio uważam, że w 2021 #podcasty będą jeszcze bardziej popularne. Dlaczego?👇

👉 Przekaz podcastu jest bardziej ludzki. Dzięki głosowi możemy więcej przekazać, dokładniej wyjaśnić, lepiej opisać, co mamy w głowie.

👉 Mamy mało czasu, musimy pracować efektywnie. Nagraj #podcast, zapisz #video, masz #videocast i materiał na kilka platform: Video na #vlog, audio na #podkast, #transkrypcja na #blog. Robisz tylko jedną rzecz. A masz z niej wiele.

👉 Robię coraz więcej zamówień dla firm. #Podcastdlabiznesu się rozwija. Bo firmy dostrzegły, że nie kręci nas już korpojęzyk ani bycie trybikiem. #Biznespodcast to będzie kierunek w 2021 r.

👉 #Markaosobista to nie tylko Instagram. Wykorzystaj podcast, aby znaleźć nowych odbiorców. Każdy lubi, aby nas słuchali, co nie?

👉 Stawiamy na indywidualność. A podcast czy videocast to ułatwia. W firmach coraz więcej liczy się głos pracownika, jako reprezentanta przedsiębiorstwa. Gdy pracownik pisze, nagrywa podcasty, wrzuca posty, firma przybliża się do klienta. Wolisz rozmawiać z firmą czy z jej pracownikiem, którego już znasz?

Podcasty warto robić. Nie trzeba się w to angażować na 100%, możesz to robić przy okazji, czyli tworząc i używając kontentu w innych formach.

W 2021 r. będę robić więcej montażu video, bo podcasty się z tym łączą coraz bardziej.

Trzymam za nas kciuki.💥🎇🎆🎊🎉

Niech nam 2021 przyniesie więcej radości i dużo słońca.

#wruchusluchampodcastow #wruchusłuchampodcastów #podcastuje #podcastpl #polskipodcast #marketingpodcast #podcasty #maszynacontentu #audio #montażaudio #montażvideo #Poznan #warszawa #sylwester #odpoczynek #rozmowa #piwokraftowe #szczęśliwegonowegoroku

Pozostałe artykuły

Dodaj komentarz